Oszczędzaj na rachunkach za energię elektryczną i zadbaj o środowisko!

Firma Atom to ponad 25 lat doświadczenia w branży instalatorskiej. Wprowadzamy do naszej oferty zestawy fotowoltaiczne. Zaopatrujemy się tylko u najlepszych i sprawdzonych producentów. W tym zakresie wybieramy sprzęt Ulica Solar, Hoymiles, Goodwe, Longi Solar, Fronius. Fachowo dobrana moc instalacji fotowoltaicznej to gwarancja niskich rachunków za prąd. Standardowy czas zwrotu inwestycji to 5-7 lat.

Fotowoltaika zwrot kosztów

Nasza oferta na instalacje fotowoltaiczne obejmuje

   - Profesjonalne i szczegółowe przygotowanie wyceny
   - Minimum formalności
   - Wygodne opcje finansowania: kredyt, leasing
   - Wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, od zakupu po montaż i serwis
   - Szybki czas realizacji instalacji
   - Załatwiamy formalności z najnowszą edycją "Mój prąd " oraz z operatorem sieci

Mikrofalowniki Hoymiles

To firma o światowym zasięgu, której produkty są importowane min. do Francji, Usa, Australii oraz oczywiście do Polski. Firma jest cenionym producentem mikroinwerterów do instalacji fotowoltaicznych. Gwarancja na sprzęt jest udzielana na okres 12 lat.
Producent może pochwalić się najlepszym mikroinwerterem w 2015 w rankingu CEC, osiągając efektywność na poziomie 96,7%.
Jeśli posiadasz złożony kopertowy dach, polecamy instalację mikrofalowników, ze względu na to, że można montować 4 panele do jednego układu.

Falownik Goodwe

Jeden z największych producentów falowników na świecie. Łączna moc instalacji na całym świecie to 16GW. Proponujemy Państwu inwerter Smart DT który został specjalnie zaprojektowany do trójfazowych domowych systemów fotowoltaicznych, pokrywając szeroki zakres mocy 4kW, 5kW, 6kW, 8kW, 10kW, 12kW i 15kW. Zintegrowane dwa MPPT trakery pozwalają na podłączenie paneli z różnych stron dachu. Falownik z serii DT jest mały, lekki i łatwy do zainstalowania. Inwerter oferuje cichą pracę, dzięki chłodzeniu pasywnemu. Zapewniamy gwarancję na okres 10 lat.

Panele Ulica Solar

Firma ta jest częścią firmy Shanshan co. LTD, która należy do grona 500 najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw w Chinach. Począwszy od sierpnia 2005 Ulica zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych. Jej portfolio produktów zawiera zarówno mono jak i polikrystaliczne modele, odpowiednie dla wszystkich typów projektów podłączeniowych(off-grid, on-grid). Panele posiadają gwarancję na 12 lat oraz na uzysk na poziomie 80% przez 25 lat.

Fotowoltaika - cena instalacji systemu to ułamek uzyskanych oszczędności

Wciąż rosnące ceny prądu to problem, który wielu osobom spędza sen z powiek. Aby nie płacić gigantycznych rachunków, można zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Taka oszczędność ma jednak swoje granice. Dużo lepszym sposobem na to, by zadbać o domowe finanse jest fotowoltaika. Cena instalacji systemu kształtuje się na poziomie osiągalnym, bez konieczności zaciągania wieloletnich, uciążliwych zobowiązań finansowych. Co jeszcze sprawia, że w ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się panele? Dotacje od Unii Europejskiej oraz zwiększająca się świadomość ekologiczna społeczeństwa powodują, że m.in. mieszkańcy większych, ale i mniejszych miejscowości sięgają po fotowoltaikę. Białobrzegi to tylko jedno z wielu miasteczek na Mazowszu, gdzie można zobaczyć instalacje tego typu.

Dotacje Moj prad 3.0

Fotowoltaika mazowieckie - czysta energia w Twoim domu w kilku krokach

Montaż systemu paneli słonecznych poprzedza kilka etapów. Pierwszym z nich jest nieodpłatna wizyta naszego pracownika. Podczas jej trwania, zapoznaje się on z oczekiwaniami Klienta, ale i odpowiada na pytania dotyczące fotowoltaiki. Cena usługi ustalana jest po przygotowaniu dokładnego projektu instalacji. Zawiera on m.in. szczegółowe informacje dotyczące paneli, które zostaną zamontowane, dokładną analizę bieżącego zużycia prądu w gospodarstwie domowym, informacje dotyczące oszczędności, jakie zostaną uzyskane na przestrzeni kilkudziesięciu lat oraz dane, po jakim okresie zwróci się inwestycja w fotowoltaikę. Dofinansowanie, kredyt, czy też leasing w PKO SA to tylko niektóre z możliwości finansowania projektu. Po ustaleniu dogodnej dla Klienta opcji zostaje podpisana umowa. Ostatnim etapem realizacji jest oczywiście instalacja paneli słonecznych.

Fotowoltaika - dofinansowanie nowoczesnych, przyjaznych środowisku rozwiązań

 

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z naszych usług skorzystała już m.in. sieć Leroy Merlin,która wyposażyła swoje sklepy w zestawy fotowoltaiczne. Ogromne doświadczenie w branży energii odnawialnej to jeden z powodów, dla których warto nam powierzyć instalację paneli. Dotacje, które można otrzymać na tę inwestycję, realne zmniejszenie emisji szkodliwych dla środowiska substancji i wreszcie możliwość uniezależnienia się od dostawcy energii elektrycznej - to kolejne kwestie, które powinna wziąć każda osoba, która nadal zadaje sobie pytanie, czy warto postawić na fotowoltaikę. Mazowieckie to główny obszar działania firmy, jednak nasi pracownicy podejmują się także realizacji zleceń z dalszych zakątków kraju.

Profesjonalne usługi ekspertów w dziedzinie odnawialnej energii – fotowoltaika, Białobrzegi

Promienie słoneczne to czyste źródło naturalnej energii, z której czerpie fotowoltaika. Mazowieckie jest regionem, który sprzyja instalacji tego typu systemów. Aby maksymalnie uprościć proces realizacji projektu, oferujemy Klientom kompleksowe usługi, obejmujące każdy etap realizacji - począwszy od omówienia szczegółów systemu i wyceny, aż po jego montaż, a także serwis. Wybór sprawdzonej, firmy to gwarancja szybkiego czasu realizacji projektu, minimum formalności oraz pomocy związanych z fotowoltaiką, dofinansowaniem („Mój prąd 3.0”), a także kontaktami z operatorem sieci.

Różne możliwości pozyskania funduszy na panele. Dotacje, kredyt, leasing.

Co sprawia, że wiele osób obawia się podjąć montażu nowoczesnych systemów, wytwarzających czystą energię, czyli w tym przypadku fotowoltaiki? Cena instalacji. Tymczasem sporządzone przez nas analizy, wykonane na podstawie danych pozyskanych od Klientów, o różnorodnych poziomach zużycia prądu, wyraźnie pokazują, że już po kilku latach wydatek się zwraca. W ciągu dwudziestu lat możliwe jest uzyskanie oszczędności kilkukrotnie przekraczających zainwestowaną kwotę. Ogromnym atutem tego rozwiązania jest też znaczne zmniejszenie emisji CO2. To także jeden z głównych powodów, dla których tak ogromną popularnością w ostatnich latach cieszy się właśnie fotowoltaika. Białobrzegi, Piaseczno, Sulejówek - to tylko niektóre miejscowości, których mieszkańcy korzystają już z czystej, ekologicznej energii, pozyskanej dzięki naszym panelom słonecznym.

Instalacja fotowoltaiczna szeregowiec