Fotowoltaika

Firma Atom to ponad 25 lat doświadczenia w branży instalatorskiej. Wprowadzamy do naszej oferty zestawy fotowoltaiczne. Zaopatrujemy się tylko u najlepszych i sprawdzonych producentów. W tym zakresie wybieramy sprzęt Ulica Solar, Hoymiles i Goodwe.

Nasza oferta na instalacje fotowoltaiczne obejmuje

   - Profesjonalne i szczegółowe przygotowanie wyceny
   - Minimum formalności
   - Wygodne opcje finansowania
   - Wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji, od zakupu po montaż i serwis
   - Szybki czas realizacji instalacji przez naszego podwykonawcę, firmę Sunny Tech

Mikrofalowniki Hoymiles

To firma o światowym zasięgu, której produkty są importowane min. do Francji, Usa, Australii oraz oczywiście do Polski. Firma jest cenionym producentem mikroinwerterów do instalacji fotowoltaicznych. Gwarancja na sprzęt jest udzielana na okres 12 lat.
Producent może pochwalić się najlepszym mikroinwerterem w 2015 w rankingu CEC, osiągając efektywność na poziomie 96,7%.
Jeśli posiadasz złożony kopertowy dach, polecamy instalację mikrofalowników, ze względu na to, że można montować 4 panele do jednego układu.

Falownik Goodwe

Jeden z największych producentów falowników na świecie. Łączna moc instalacji na całym świecie to 16GW. Proponujemy Państwu inwerter Smart DT który został specjalnie zaprojektowany do trójfazowych domowych systemów fotowoltaicznych, pokrywając szeroki zakres mocy 4kW, 5kW, 6kW, 8kW, 10kW, 12kW i 15kW. Zintegrowane dwa MPPT trakery pozwalają na podłączenie paneli z różnych stron dachu. Falownik z serii DT jest mały, lekki i łatwy do zainstalowania. Inwerter oferuje cichą pracę, dzięki chłodzeniu pasywnemu. Zapewniamy gwarancję na okres 10 lat.

Panele Ulica Solar

Firma ta jest częścią firmy Shanshan co. LTD, która należy do grona 500 najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw w Chinach. Począwszy od sierpnia 2005 Ulica zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych. Jej portfolio produktów zawiera zarówno mono jak i polikrystaliczne modele, odpowiednie dla wszystkich typów projektów podłączeniowych(off-grid, on-grid). Panele posiadają gwarancję na 12 lat oraz na uzysk na poziomie 80% przez 25 lat.

Firma Atom wraz z firmą Sunny Tech wprowadziła zestawy fotowoltaiczne do sieci sklepów Leroy Merlin. Chcemy dostarczyć nasze zestawy do jak najszerszej liczby klientów w Polsce.  Zapewniając tym samym najwyższą jakość i profesjonalizm od momentu zakupu po montaż i serwis.

Konsultacje możemy przeprowadzić na miejscu u klienta lub w którymś z marketów Leroy Merlin.

Zamów bezpłatną konsultację już dziś!

Nasz doradca:

Grzegorz 691 020 199