Przytulne ciepło wszędzie, gdzie brakuje prądu - funkcjonalność piecyka Zibro

Chłodniejsze dni to czas, w którym wiele osób szuka przytulnego ciepła, chowając się w ogrzewanych wnętrzach budynków. Bezpieczny, łatwy w obsłudze piecyk przenośny marki Zibro stanowi doskonałe rozwiązanie do zapewnienia przyjemnej temperatury w miejscach pozbawionych prądu, dlatego świetnie sprawdza się np. w domkach letniskowych lub biurach. Potężna moc grzewcza naftowego piecyka Zibro daje możliwość ogrzewania także większych powierzchni takich jak hale, magazyny czy sklepy. Dokonując zakupu elektronicznego piecyka przenośnego warto zaopatrzyć się w przeznaczone do niego, bezpieczne i bezwonne paliwo do piecyków naftowych, spośród których najwyższym zaufaniem konsumentów cieszy się paliwo Toyotomi.

Nowoczesna stylistyka i oszczędność, czyli piecyk przenośny od Zibro

Wydajny i wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia naftowy piecyk Zibro, sprawdza się zwłaszcza w okresach przejściowych, aby czasowo dogrzewać miejsca, w których zachodzi taka potrzeba, a zarazem oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie centralne. W ofercie Zibro dostępnych jest wiele nowoczesnych modeli, spośród których każdy może zaopatrzyć się w dostosowany do swoich potrzeb energooszczędny piecyk przenośny. Za niewątpliwy atut urządzeń należy uznać zastosowane w nich filtry oraz systemy spalania najwyższej klasy, które zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń i szkodliwych produktów spalania paliwa (do piecyków naftowych) zarówno do urządzenia, jak i atmosfery.

Paliwo Toyotomi - certyfikowane paliwo do piecyków naftowych

Najwyższej jakości paliwo Toyotomi idealnie sprawdza się przy urządzeniach ogrzewających firmy Zibro oraz posiada wszelkie możliwe certyfikaty. Dbając o wygodę naszych klientów umożliwiamy im zakup paliwa do piecyków naftowych z dostawą do domu, ale aby zamówienie mogło zostać zrealizowane ważne jest, aby składając je, dołączyć oświadczenie o jego przeznaczeniu. Paliwa Toyotomi dostarczane są przez naszą firmę do sklepów budowlano-remontowych takich jak Castorama czy Leroy Merlin, jesteśmy jednym z największych jego dystrybutorów w Polsce oraz największym sprzedawcą na Allegro.

Dla maksymalnego komfortu posiadaczy piecyka Zibro, każdy z nich został wyposażony w wymienny zbiornik paliwa.