Klimatyzacja

W czasie upalnych dni każdy marzy o tym, by otuliło go świeże, chłodne powietrze. Nowoczesna klimatyzacja w mieszkaniu może sprawić, że pragnienie to zostanie spełnione. Działając od ponad 20 lat na rynku potrafimy skutecznie zadbać o właściwy klimat w każdym pomieszczeniu. Poszukując klimatyzacji do domu lub mieszkania, warto zapoznać się z naszą ofertę.

Klimatyzacja Radom, Warszawa, Lublin i nie tylko

Aby zapewnić najwyższy komfort swoim bliskim, sięgnij po wysokiej jakości klimatyzację. Białobrzegi, w których mieści się siedziba naszej firmy to nie jedyne miejsce, gdzie świadczymy usługi. Docieramy do klientów w promieniu ponad 100 km, dostarczając nasze urządzenia m.in. do Warszawy, Radomia, Skierniewic oraz Lublina.

Klimatyzacja do domu, biura a może klimatyzacja w mieszkaniu?

Wszystkie klimatyzatory mają zadbać o komfort przebywania w pomieszczeniu poprzez regulację temperatury, jakości oraz poziomu wilgoci powietrza. W zależności od typu budynku, skuteczna jest jednak różna klimatyzacja. W mieszkaniu - zwłaszcza niewielkim - sprawdza się sprzęt typu split, np. z funkcją oczyszczania powietrza, a także klimatyzator przenośny. Skuteczna klimatyzacja do domu powinna zawierać większą ilość wydajnych urządzeń. W takim przypadku warto sięgnąć po system multi split, pozwalający na podłączenie kilku jednostek, np. marki Panasonic.

Klimatyzacja kanałowa, czyli skuteczne rozwiązanie dla obiektów wielkopowierzchniowych

Jednym z najlepszych rozwiązań chłodzących w przypadku dużych budynków jest klimatyzacja kanałowa. System ten pozwala na zapewnienie świeżego powietrza w całym gmachu poprzez instalację znajdującą się w jego ścianach. Klimatyzacja kanałowa sprawdza się w budynkach mieszkalnych oraz usługowych.

Klimatyzacja manualna oraz klimatyzacja automatyczna

Wybierając klimatyzację, warto zwrócić uwagę nie tylko na dane techniczne urządzeń, ale i na wygodę ich użytkowania. Urządzenia dostępne na naszej stronie posiadają liczne funkcje, takie jak tryb czuwania, samoczyszczenie, czy też oddzielne systemy do pracy w dzień i w nocy. W naszej ofercie znajduje się zarówno klimatyzacja manualna, jak i klimatyzacja automatyczna.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firma Atom to dystrybutor wysokiej klasy urządzeń chłodzących znanych i cenionych producentów:

  • Panasonic
  • Toyotomi
  • Haier

Dostarczamy wyłącznie nowoczesne systemy chłodzące, w tym m.in. klimatyzację manualną, automatyczną, urządzenia przenośne oraz systemy wpisane w konstrukcję budynku. Oferujemy fachową pomoc przy wyborze sprzętu dostosowanego do potrzeb odbiorcy, a także pakiety klimatyzacja + montaż instalacji w jednej cenie. Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych zleceń. Profesjonalizm, szybkość wykonania oraz atrakcyjne ceny usług sprawiają, że z każdym rokiem rośnie liczba zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej oferty.