Pompy ciepła Haier dedykowane są do ogrzewania domów jednorodzinnych o różnej powierzchni.

Urządzenie działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który podnosi efektywność pracy. Sprężarka DC Inverter i wykorzystane materiały wygłuszające obniżają poziom głośności pompy ciepła. Zastosowanie wielu funkcji przyczynia się do uzyskania komfortu użytkowania. Inteligentna technologia przeciw zamarzaniu automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chroni system przed zamarzaniem. Pompa ciepła Haier ma możliwość rozprowadzenia ciepła w domu za pomocą różnych odbiorników: np. klimakonwektorów, ogrzewania podłogowego, czy tradycyjnych grzejników. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym trybem ogrzewania pomieszczeń. Pompy Monoblok Haier dostępne są w trzech wydajnościach: 8 kW, 11 kW i 16 kW.

Pompy ciepła firmy Haier to bardzo popularne i wydajne rozwiązanie na ogrzewanie domu mieszkalnego czy też biura.

Haier jest producentem który stawia na najnowszą technologie jak również sprawdzone rozwiązania.
Pompy ciepła Haier cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Haier na pompy ciepła typu monoblok.

Katalog pomp ciepła Haier

Pobierz

Pompy ciepła Haier oraz dofinansowanie z programów Czyste Powietrze i Moje Ciepło.

Produkty firmy Haier spełniają najwyższe kryteria jeśli chodzi o popularne programy dofinansowań w Polsce. Podobnie jak w przypadku innym producentów należy dobrać sprzęt odpowiedni do zapotrzebowania cieplnego budynku. Należy także pamiętać, że tylko pompy ciepła o podwyższonej klasie efektywności energetycznej A++ kwalifikują się do zwiększonego progu dofinansowania w programie Czyste Powietrze. Oczywiście doborem sprzętu i całą obsługą dwóch powyższych programów zajmujemy się za naszych klientów. Tak aby pozostało minimum formalności i maksimum zadowolenia u naszych kontrahentów.

W celu przygotowania oferty na dobór i montaż pompy ciepła prosimy wypełnić audyt doboru pompy ciepła i przesłać na któryś z poniższych adres e-mail:
grzegorz@atompolska.pl
sprzedaz@atompolska.pl

Audyt doboru pompy

Pobierz