Panasonic to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia.

Gromadząc doświadczenia od ponad sześciu dziesięcioleci i sprzedając produkty do ponad 120 krajów świata, firma Panasonic zajmuje czołową pozycję w branży.

Dbając o utrzymanie swojej reputacji na całym świecie, Panasonic nieprzerwanie dokłada starań, by oferować najwyższą jakość przy najmniejszym wpływie na środowisko.

Oferta pomp ciepła powietrze-woda serii Aquarea do zastosowań w budynkach mieszkalnych i obiektach handlowych.

Pompy ciepła Aquarea o wydajności w zakresie od 3 kW do 16 kW jest to najbogatsza oferta na rynku. Bez względu na potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, do każdego układu można dobrać odpowiednią pompę tej serii. Pompy Aquarea można instalować w budynkach nowych i modernizowanych. Ich eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne jest minimalny.

Pompy ciepła Aquarea zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości. Mogą one współpracować z instalacją fotowoltaiczną, gdy zastosowana zostanie płytka sterująca CZ-NS4P. Dzięki temu zapotrzebowanie na ogrzewanie, chłodzenie i produkcję ciepłej wody użytkowej jest modyfikowane w zależności od ilości energii wytwarzanej przez panele fotowoltaiczne.

Pompa ciepła serii Aquarea oferowane przez firmę Panasonic zapewniają dużą oszczędność energii dzięki swojej wysokiej wydajności nawet w temperaturze -28°C. Pompy ciepła serii Aquarea są w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

Dlaczego pompa ciepła Aquarea spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów?

Ponieważ została zaprojektowana z myślą o przyszłości. Może ona współpracować z instalacją fotowoltaiczną, gdy zostanie zastosowane odpowiednie sterowanie.

Dzięki temu zapotrzebowanie na ogrzewanie, chłodzenie i produkcję ciepłej wody użytkowej jest modyfikowane w zależności od ilości energii wytwarzanej przez panele fotowoltaiczne.

Katalog do pobrania

Katalog pomp ciepła Panasonic

Pobierz

Zamów bezpłatną konsultację już dziś!
Nasi doradcy:

Grzegorz 691 020 199

Michał 579 749 079

Iza 605 320 532

Paweł 695 045 055