Panasonic

Panasonic to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia. Gromadząc doświadczenia od ponad sześciu dziesięcioleci i sprzedając produkty do ponad 120 krajów świata, firma Panasonic zajmuje czołową pozycję w branży.

 

Dbając o utrzymanie swojej reputacji na całym świecie, Panasonic nieprzerwanie dokłada starań, aby oferować najwyższą jakość przy wydzielaniu jak najmniejszego śladu węglowego. Pompy ciepła Panasonic to urządzenia, które doskonale odzwierciedlają proekologiczną politykę tej marki.

Wydajna praca nawet w temperaturze -23 (seria HP) oraz -28(seria T-CAP).

  • Czynnik chłodniczy R410 i R32 w zależności od modelu
  • Wysokie COP
  • Łatwy dobór i konfiguracja urządzenia
  • Sprawdzony i polecany producent

Pompy ciepła powietrze-woda serii Aquarea

Szeroka oferta pomp ciepła powietrze-woda z serii Aquarea pozwala je stosować w budynkach mieszkalnych i obiektach
handlowych.
Oferta pomp ciepła Aquarea o wydajności od 3 kW do 16 kW jest najbogatsza na rynku. Bez względu na
potrzeby w zakresie ogrzewania i chłodzenia, do każdego układu można dobrać odpowiednią pompę z oferty Panasonic. Pompy Aquarea można instalować w budynkach nowych i modernizowanych. Ich eksploatacja jest
wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne – bardzo mały.

Czyste powietrze - dobór pompy ciepła o odpowiedniej mocy

Szczególną uwagę przykładamy do rzetelnie wykonanego audyty budynku w którym będzie zainstalowana pompa ciepła. Pozwala nam to dobrać sprzęt, który jednocześnie spełni wymagania cieplne, a z drugiej strony unikniemy przewymiarowania pompy ciepła. Tak dobrana jednostka zapewni komfort użytkownikom jak również pozytywnie wpłynie na żywotność podzespołów w szczególności sprężarki.

Bardzo dobra charakterystyka energetyczna A++ jak również wysokie COP (dochodzące do 5,33) pomp ciepła Panasonic sprawia, że pompy te kwalifikują się również do dofinansowania z programu Moje Ciepło. Natomiast zasada w programie Czyste Powietrze jest prosta: im bardziej ekologiczny i wydajny sprzęt tym wyższa kwota dofinansowania.

Montowane przez naszą firmę pompy ciepła Panasonic z serii
Aquarea zapewniają dużą oszczędność energii
dzięki swojej wysokiej wydajności nawet
w temperaturze -20°C.

W celu przygotowania oferty na dobór i montaż pompy ciepła prosimy wypełnić audyt doboru pompy ciepła i przesłać na któryś z poniższych adresów e-mail:
grzegorz@atompolska.pl
sprzedaz@atompolska.pl

Audyt doboru pompy

Pobierz

Katalog do pobrania

Katalog pomp ciepła Panasonic

Pobierz